Kurumsal

Kurumsal Bilgilerimiz ve Hakkımızda

2021 yılında Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan, mavi ile yeşilin birleştiği Rize’de yaşayan hemşerilerimizin gereksinim duydukları firma bilgilerini internet ortamından yararlanarak en kolay yolla ulaştırmayı hedefleyerek kurulduk. Bu proje için sanat, kültür ve yaşam bilgilerinin derlenip sunulmasında gerekli teknolojik yenilikleri de sitemizde kullandık.

Rize Kent ve Şehir Rehberi içeriği en geniş derlenmiş, şehir rehberi bilgisine sahip bilgilendirici sitedir. Sitemizde bulunan firma bilgileri direk firma sahiplerinin iletişime geçmesi sonucu elde edilmiş kesin bilgilerdir. Sitemizde ki hiç bir içerik farklı mecralardan kopyala yapıştır yöntemi ile eklenmemiştir. Ayrıca firma detay sayfamızda bulunan whatsapp ile iletişim butonları direk firma sahipleri ile iletişim kurmanızı sağlayan ve daha önce benzeri olmayan bir sistemdir.

Rize Kent ve Şehir Rehberi projesi app store ve google play store’da uygulaması bulunan daha önce bir örneği yapılmamış bir projedir. Projemizin markası ve logosu  aynı zamanda com/com.tr alan adları Türk patent ve marka kurumu tarafından tescillidir.

Markanızı Duyurmak İster misiniz?

Firmanızı Rize Kent Rehberine ekleyerek binlerce kişinin markanızı duymasını sağlayabilirsiniz.