img

Sevimli Petrol (OPET)

Portakallık Mah. Menderes Bulvarı No:434

Firma Hakkında

Misyonumuz Kalıcı başarının ancak ileri teknoloji-hızlı servis-tecrübeli ve dinamik bir ekiple sağlanabileceği prensibiyle ana hedefimiz kaliteyi her ürün ve hizmete taşımak-müşterilerimiz için uzun süreli değer yaratmak ve büyümektir.

Satış pazarlama ve siparişlerde müşteri odaklı sistemler yaratmak-çalışanların motivasyonlarına önem vermek-kaynaklarını rasyonel kullanmak-hedef pazarda sürekli gelişmektir. Vizyonumuz Şirketlerimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak-sektörümüzde ürün ve hizmette farklılaşmak-çevreye saygılı sağlık ve emniyeti ön planda tutan-çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak… Amaçlarımız çevreye ve doğaya zarar vermeden ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde amaçlarımızı gerçekleştirmek.

Dünya ülke bölge ekonomisine katkıda bulunmak-mevcut ve yeni hizmet ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak sürekli girişimci olmak-inşaat ve yakıt sektöründe global gelişmelere katkıda bulunmak.

Firma Konumu

Yorum Bırakın

5

PUAN
*
*

Şuan AÇIK 22:03

    Bu İşletme 7/24 Açık

Etkileşimler

  • 0 Oy
  • 0 Favori
  • 121
  • 0 Yorum