img

Rize Emniyet Müdürlüğü

Müftü Mahallesi Menderes Bulvarı No:284 Merkez / RİZE

Firma Hakkında

Nurettin GÖKDUMAN
Rize İl Emniyet Müdürü 1.Sınıf Emniyet Müdürü

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Nurettin GÖKDUMAN’ ın özgeçmişi;

Emniyet Müdürümüz Adıyaman’ın Çelikhan ilçesi nüfusuna kayıtlı olup 1968 Malatya doğumlu. 1989 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. Komiser Yardımcısı olarak İstanbul Emniyet Müdürlüğünde göreve başladı. 2000 yılında Türkiye ve Ortadoğu Amme idaresi Enstitüsünde (TODAİE) Kamu Yönetimi bölümünde “Tezli Yüksek Lisans” yaptı. Sırasıyla İstanbul, Hakkâri, Ankara, Sakarya, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Kayseri illerinde çeşitli birimlerinde görev yaptı. 2012 yılında 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek Polis Başmüfettişi görevine atandı. 11.02.2014 tarihinde Erzurum Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak atandı. 19.01.2015 tarihinde Osmaniye İl Emniyet Müdürü, 26/12/2018 tarihinde ise Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2018/262 sayılı kararı ile Rize İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

Rize İl Emniyet Müdürümüz Sayın Nurettin GÖKDUMAN evli üç çocuk babasıdır.

Misyon: Atatürk ilke ve inkılâpları doğrultusunda, demokratik, laik ve sosyal hukuk devleti ilkeleri çerçevesinde, hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı ve tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak, yasalar ve evrensel değerlerin ışığı altında, bireylerin temel hak ve özgürlüklerinin korunmasına, toplumun düzen, barış, huzur ve güvenlik içerisinde yaşamını sürdürmesine imkân sağlayan bir ortamın oluşturulmasına ve korunmasına katkı sağlamaktır.

Vizyon: Toplumun huzur ve güvenliğini bozmak isteyen şahısları caydıran, bozanları gerekli tüm delilleri toplayarak hızla yakalayan ve adalete teslim eden, kamu güvenlik politikalarının oluşturulmasına katkı sağlayan, personelin memnuniyetini üst seviyede tutan ve insan merkezli, kaliteli hizmetleriyle güven veren örnek bir teşkilat olmaktır.

Kalite Politikası: Temel hak ve özgürlüklerin kullanılabilmesi için ve demokrasinin gelişmesini bir kurumsal amaç kabul ederek;
Emniyet ve asayişin kamu düzeninin sağlanması ile ceza adaleti sitemine ilişkin görev, yetki ve sorumlulukları çağın teknolojilerini kullanarak hukuka uygun bir şekilde yerine getirmek,
Yenilikçi anlayışla, halkıyla ve personeliyle bütünleşerek memnuniyet odaklı; hızlı, etkin ve verimli; nezaket ve zarafet kuralları çerçevesinde bir kamu hizmeti sunmak.

Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek ve sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak  için arayabilir, mail atabilir veya  resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Bırakın

5

PUAN
*
*

Şuan KAPALI 02:48

 • Pazartesi 8:00 - 17:00
 • Salı 8:00 - 17:00
 • Çarşamba 8:00 - 17:00
 • Perşembe 8:00 - 17:00
 • Cuma 8:00 - 17:00
 • Cumartesi KAPALI
 • Pazar KAPALI

Etkileşimler

 • 0 Oy
 • 0 Favori
 • 463
 • 0 Yorum