img

Çayeli Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu

ESKİPAZAR MAH. AHMET HAMDİ İSHAKOĞLU BULVARI NO 6 ÇAYELİ / RİZE

Firma Hakkında

Tarihçe:

Öğretmenevimiz 1983 yılında Milli Eğitim Bakanı Hasan SAĞLAM’IN öğretmenevleri açılış çalışması yapılması genelgesi üzerine 1983 yılında  eski belediye binasının çatı katında öğretmenler lokali olarak hizmete açılmıştır. 1992 yılında kiralanan bina, 2 oda 6 yataklı kapasiteli öğretmenevi olarak düzenlenmiş ve hizmete sunulmuştur.

1995 yılında bu binanın yıkılması nedeniyle 16 yataklı bir otel kiralanmış ve  öğretmenevi hizmetini burada sürdürmüştür.  Aynı sene belediye iş merkezinin 485 metre karelik salonu kiralanarak düğün ve konferans salonu olarak hizmet vermeye başlamıştır.

1999 yılında Çayeli ilçesinde öğretmenevi için 110 yataklı bir bina inşa edilmiş ve 15.03.2004 yılında Çayeli Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu yeni binasında hizmete girmiştir. 27.09.2004 tarihine kadar bu binada hizmet veren öğretmenevi binasının Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve Akşam Sanat Okuluna dönüştürülmesi üzerine 15.03.2010 tarihine kadar belediye iş merkezinde ki düğün salonu ve Hizmetiçi Eğitim  Enstitüsü binasından ortak olarak yararlandığı kısmı ile hizmetini sürdürmüştür.

15.03.2010 tarihinde  kültür merkezi binasını belediye başkanlığından kiralamak suretiyle şimdiki hali olan 10 yatak kapasitesi oteli,lokali, restaurantı,  konferans ve düğün salonuyla hizmetini sürdürmektedir. Kurumumuz denize sıfır inşa edilmiş olup. Ayder yaylasına, Hopa-Sarp sınır kapısına, Artvin Karagöl e çok yakındır..Bölgemizdeki eşsiz güzellikteki yaylaları kurumumuzda konaklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Vizyon: Kaliteli, yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren hizmetlerimiz ile öğretmenevlerinin örnek model aldığı öncü bir kurum haline gelebilmektir.

Misyon: Öğretmenevimizi, tarihi yapısı içerisinde öncelikle öğretmenlerimiz olmak üzere tüm misafirlerimizin, öğretmenevimize güven duyduğu, kuruma karşı önyargıların olmadığı, aldıkları kaliteli ve yenilikçi hizmetler ile misafirlerimizin koşulsuz memnuniyetinin sağlandığı örnek alınan bir kurum haline getirmektir Çağımızın getirdiği yeniliklere süratle uyum sağlayarak, yerinde yatırımlarla misafirlerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir.

Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, öğretmen listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak  için arayabilir, mail atabilir ve  resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

5

PUAN
*
*

Şuan AÇIK 09:03

 • Pazartesi 8:00 - 18:00
 • Salı 8:00 - 18:00
 • Çarşamba 8:00 - 18:00
 • Perşembe 8:00 - 18:00
 • Cuma 8:00 - 18:00
 • Cumartesi KAPALI
 • Pazar KAPALI

Etkileşimler

 • 0 Oy
 • 0 Favori
 • 20
 • 0 Yorum