img

Çayeli Ahmet Hamdi-Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi

Yenipazar mahallesi Hopa caddesi

Firma Hakkında

Tarihçe: Okulumuz 2005-2006 eğitim-öğretim yılında açılarak, Sağlık Meslek Lisesi binası içerisinde eğitim-öğretime başladı.2 şube 60 öğrenciyle eğitim-öğretime başlayan okulumuzda kurucu Müdür olarak M.Kâmil CİHANGİR görevlendirildi. Üç öğretim yılı boyunca geçici binada öğretim yapıldı.

Okulumuzun yapımını, ilçemizde birçok hizmeti bulunan hayırsever işadamı Ahmet Hamdi İshakoğlu üstlenerek, 12.06.2007 tarihinde okul binamızın inşaatına başlandı. Hızlı bir şekilde yapımı gerçekleşen okulumuz, 05.08.2008 tarihinde tamamlanarak, 2008-2009 öğretim yılı başında kendi hizmet binasına kavuşmuş oldu. Okulumuzun adı 2008-2009 öğretim yılı başında; Ahmet Hamdi – Nurzan İshakoğlu Anadolu Lisesi olarak değiştirildi. Yeni binamızın toplam alanı 5000 metrekare olup 980 metrekaresi kapalı alan olarak kullanılmaktadır.

Okulumuz yerel yerleştirme ile öğrenci almaktadır. Okulumuzun öğrenim süresi 4 yıl olup, okulumuzda İngilizce / karma öğretim yapılmaktadır. Okulumuzda toplam 18 derslik bulunmaktadır. Okulumuzda Z kütüphane, konferans salonu, seminer salonu, müzik sınıfı, spor salonu ile birer adet fizik, kimya ve biyoloji laboratuvarları bulunmaktadır.

Misyon: Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, geniş bir ufku, sevgiyi, saygıyı, hoşgörüyü, birliği ve beraberliği esas alan, düşünen, yazan, okuyan, sürekli yeni arayışlar içerisinde olan, gelişmecilikten yana, eşya ve olaylar üzerinde kendi diyalektiğini kurabilen, tarihine, kültürüne ve milletine mensubiyet şuuru kazanmış, çağın bilgi ve birikimiyle donanmış, yarının dünyasında söz sahibi olacak, şahsiyetli gençleri yetiştirmek için varız.

Vizyon: Çağdaş, beynelmilel ve ilmi değerler çerçevesinde eleştirici ve gelişime açık bir anlayışla; ilmi araştırmaları, çeşitli konulardaki bulguları ve beşeri gelişmeleri yakından takip edebilen, sorgulayıcı bir tavırla bunları değerlendirebilen, eğitim teknolojisinin kullanımında etkin, hayal gücü, yaratıcılığı ve estetik duyguları gelişmiş, sürekli gelişen ve kendini yenileyen, yabancı dil bilen, kendisiyle barışık, maddi ve manevi değerlerle donanmış öğrencilerin yetiştirildiği bir okul olmak.

Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, öğretmen listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak  için arayabilir, mail atabilir ve  resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Yorum Bırakın

5

PUAN
*
*

Şuan KAPALI 04:41

 • Pazartesi 8:30 - 15:30
 • Salı 8:30 - 15:30
 • Çarşamba 8:30 - 15:30
 • Perşembe 8:30 - 15:30
 • Cuma 8:30 - 15:30
 • Cumartesi KAPALI
 • Pazar KAPALI

Etkileşimler

 • 0 Oy
 • 0 Favori
 • 31
 • 0 Yorum