img

Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Eskipazar Mahallesi Çayeli/Rize

Firma Hakkında

Vizyon: Öğrencilerini SOLAS ve IMO’ nun standartlarında Türk Denizcilik Eğitiminde Vazgeçilmez Bir Mihenk Taşı Görevi Üstlenecek Bilim Merkezi Olmak. * SOLAS (Safety Of Life At Sea) * IMO (Internatıonal Maritime Organızatıon)

Misyon: Türk ve Dünya denizcilik sektörünü yönetecek yeteneğe ve bilgiye sahip, Yeni hedefler oluşturan, sosyal nitelikleri güçlü, kendini devamlı geliştiren, milli ve manevi değerlere sahip çıkan, ahlaklı deniz adamı yetiştirmektir.

Başarılar: 2012 “Denizcilik” konulu Denizcilik Liseleri arası resim yarışması Türkiye Birinciliğ: Cengizhan DURMUŞ 2012 Kabotaj konulu Liseler arası şiir yarışması il birinciliği: Mustafa YANIK 2012 “Polis” konulu Liseler arası kompozisyon yarışması ilçe birinciliği: Salih BAŞAR 2015 Avrupa Rafting Şampiyonası Avrupa Şampiyonluğu: Ahmet Umut SARGIN 2017 Bisiklet yarışları il birinciliği 2017 Güreş müsabakaları İki il birinciliği, bir il ikinciliği 2017 Dünya Rafting şampiyonu olan Türk Milli Rafting Takımına üç öğrenci sokma başarısı 2017 Rafting Dünya Şampiyonluğu (Japonya): Metincan BABUÇ-Haldun KASIRGA) 2018 Boks il birinciliği: Kadir BAYRAKTAR 2018 Boks il birinciliği: Kutluhan Yaşar KISIR İl birinciliği 2018 Karate: Metin BOZKURT 2018 Karate Kafkas Ülkeleri üçüncülüğü: Metin BOZKURT 2018 Bisiklet Yarışları il birinciliği: Ertunç SÜMER 2018 Bisiklet Yarışları il üçüncülüğü: Bumin Kağan YENİ 2018 Voleybol Takımı il üçüncülüğü 2018 Basketbol Takımı il dördüncülüğü 2018 Oryantring Takımı il dördüncülüğü 2018 Kompozisyon il ikinciliği: Tuğşat ÇOMOĞLU 2018 Kompozisyon il üçüncülüğü: Bedirhan ASLAN 2018 Türkiye Rafting Şampiyonasında 3 öğrencimiz Türkiye Şampiyonu Ramazan Mert Metincan BABUÇ Haldun KASIRGA 2018 Yılı Çayeli Kaymakamlığı En Temiz Okul Ödülü 2018 Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri arası kitap okuma yarışması: Mehmet Mert BEKİR Rize Birincisi 2018 Kick Boks Bölge Şampiyonası: Doğukan SANDIKÇI 60 Kg Bölge Birincisi 2018 Judo: Toğhrul ALAKBARLI 60 Kg İl Birincisi, Eren KANBUR 5 Kg İl İkincisi 2018 Oryantirig Takımımız İl Dördüncüsü 2019 Karate Metin Bozkurt 82 kilo bölge (Bayburt) üçüncüsü 2019 Bilek Güreşi Onurhan Canca +75 kilo il birincisi 2019 Bilek Güreşi Mevlüt Yıldırım 60 kilo il ikincisi 2019 Bilek Güreşi Egehan Azman 65 Kilo İl İkincisi 2019 Bilek Güreşi Onurhan Canca 75+ Kilo Türkiye üçüncüsü 2019 Judo T0ğhrul Alakbarlı 60 Kilo bölge üçüncüsü 2019 Boks Doğukan Sandıkçı 62 kilo il birincisi 2019 Bedirhan ASlan Akarsu Kano Slalom Türkiye Dördüncüsü 2019 Liseler Arası Genel Kültür Yarışması İlçe İkinciliği 2019 Toghrul Alakbarlı 66 Kilo Judo İl Birincisi 2019 Eren Kanbur 60 Kilo Judo İl Birincisi 2019 Batuhan Kuzayev 56 Kilo Boks İl Birincisi 2019 Muhammet Mustafa Bozkurt 66 Kilo Boks İl Birincisi 2019 Berat Karpuz 44 Kilo Boks İl Birincisi 2019 Uras Talu 80 Kilo Boks İl Üçüncüsü

Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, öğretmen listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak  için arayabilir, mail atabilir ve  resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

5

PUAN
*
*

Şuan KAPALI 07:23

  • Pazartesi 8:00 - 17:00
  • Salı 8:00 - 17:00
  • Çarşamba 8:00 - 17:00
  • Perşembe 8:00 - 17:00
  • Cuma 8:00 - 17:00
  • Cumartesi KAPALI
  • Pazar KAPALI

Etkileşimler

  • 0 Oy
  • 0 Favori
  • 5
  • 0 Yorum